Tasuta transport 220x220.png (11 KB)

Pesapuu uudised

Erimõõdulised madratsid

27.01.2024

Tutvustame uhkusega meie erimõõdulisi madratseid, mis on loodud täiusliku uneelamuse tagamiseks vastavalt Sinu vajadustele ja eelistustele.

Teame, et standardmõõtmetega madratsid ei pruugi alati vastata kõikidele unevajadustele. Seetõttu pakume mitmekülgset valikut erimõõdulisi madratseid, mida saab kohandada vastavalt Sinu soovidele - olgu selleks erinevad kõrgused, jäikused või spetsiifilised mõõtmed.

Meie madratsid on valmistatud kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest, tagades pikaajalise mugavuse ja tervisliku une. Allergiavabad komponendid tagavad muretu ööune, ilma et peaksid muretsema ebameeldivate allergiliste reaktsioonide pärast.

Lisaks mugavusele rõhutame ka tervislikke eeliseid. Meie madratsid toetavakaspar.kuhi@gmail.comd selgroogu ja leevendavad liigesvalu, tagades optimaalse toe une ajal.

Toome välja mõned meie valikus olevad tootjad ja põhjused, miks just nemad võiksid olla inu jaoks ideaalsed:

 1. Stroma: Üks suurimaid madratsitootjaid Küprosel. Nende madratsid on keskmisest pisut jäigemad ning sisaldavad tihti puuvilla ja villa kihte, mis tagavad pehmenduse. Mitu mudelit sobivad ka suurema kehakaalu puhul.

 2. Slept: Inspiratsiooni ammutanud Skandinaavia magamismugavusest, Slepti madratsid on meie valikus kõige pehmemad, pakkudes luksuslikku pehmust.

 3. Sleepwell: Üks suuremaid madratsitootjaid Eestis. Nende kvaliteetsed madratsid on läbi aastate olnud eestlaste kodudes esimeseks valikuks, arvestades kohalikke magamisharjumusi.

 4. Hypnos: Eestis valmistatud madratsid, mis on keskmise või veidi pehmema jäikusega. Hypnose valikus on kõiki mudeleid võimalik tellida erimõõdus.

Oleme uhked oma kliendirahulolu üle ja panustame kvaliteetsesse klienditeenindusse. Meie meeskond on alati valmis sind aitama ja jagama nõuandeid parima madratsi valimiseks.

Tutvu meie eripakkumiste ja allahindlustega, sealhulgas kampaaniatega, mis hõlmavad ka erimõõdulisi madratseid. Tee õige valik, investeeri kvaliteeti ja naudi täiuslikku und meie erimõõduliste madratsitega!

Erimõõdulised madratsid leiad siit

SLEEPWELL kampaania -20%

01.12.2023

Meil on Sulle super uudis - perioodil 01.12.2023 – 15.01.2024 (k.a.) toimub Sleepwell -20% suur talvekampaania “TALVEÖÖ UNENÄGU"

osad Sleepwelli´i tooted -20% 

 

Sleepwell LOW madratsid kuni -25% - vaata edasi

Pakkumise täpne sisu on alljärgnev: 

1) Kõik RED ja BLACK sarja kušetid (sh RED voodiraam) ning kontinentaalvoodid -20%

2) RED sarja mootorvoodi -20%
3) Kõik lisatooted (jalad, RED & BLACK sarja peatsiotsad, jalutsikastid ja taskud) -20%

4) Kõik lateks sisuga kattemadratsid (sh TOP Latex Micropocket) -20%

Sooduspakkumine kehtib kõikidele mõõtudele (v.a. erimõõdud)

 

Sleepwell_kampaania

MUST REEDE 2023

23.11.2023

Kuidas muuta voodi jäigemaks kattemadratsiga: parimad naturaalse kookoskiuga kattemadratsid

19.10.2023

Kas Sinu voodi tundub liiga pehme ja soovid sellele lisajäikust? Alati ei ole vaja koheselt uut voodit soetada. Üks lihtne ja taskukohasem viis selle lahendamiseks on kasutada kattemadratsit, mis tõstab voodi toestust ja jäikust.

Samas, kui voodi on liiga pehme, võib kattemadratsi kasutamine viia olukorrani, kus kattemadrats ise hakkab aja jooksul liialt ära vajuma. Seejuures on oluline märkida, et tulemus sõltub magajate kehakaalust ja madratsi algsest pehmusest. Et leida just õige tasakaal, soovitame kindlasti tulla meie poodi ja proovida erinevaid kattemadratseid.

Parim materjal, mis aitab saavutada vajaliku jäikuse, on kookoskiud. Pesapuu Sisustuskeskuse tootevalikus on kolm silmapaistvat kattemadratsit, mis muudavad voodi jäigemaks ja tagavad parema toestuse ning mugavama une:

1.Hypnos Kattemadrats Theia

 • Materjalid: Looduslik lateks (3 cm) ja kookose matt (1 cm)
 • Kattemadrats Hypnos Theia on ideaalne valik neile, kes soovivad lisajäikust ja toetust. Looduslik lateks koos kookose matiga tagab tasakaalustatud mugavuse ja jäikuse.
 • Lateks materjalina tihedam ja hoiab paremat vormi kui poroloon

2.Hypnos kattemadrats Kleio

 • Materjalid: Poroloon (2 cm), kaetud kookose matiga (1 cm)
 • Kattemadrats Hypnos Kleio pakub veel ühe suurepärase võimaluse nendele, kes soovivad lisajäikust. Porolooni ja kookosmati kombinatsioon tagab tugeva toetuse ja suurepärase mugavuse.
 • Soodsam versioon kattemadratsist Theia.

3.Sleepwelli kattemadrats TOP COCO

 • Materjalid: 3 cm paksune kookosmatt kiht
 • Kattemadrats Sleepwell TOP Coco on valik nendele, kes otsivad maksimaalset jäikust. Selle kattemadratsi südamikus olev paks kookosmatt kiht tagab erakordselt tugeva toetuse ja võimaldab nautida kindlat unekvaliteeti.
 • Kolmest kattemadratsis on TOP Coco kõige jäigem.

Nende kookoskiuga kattemadratsitega on Sul võimalik muuta voodi kiiresti ja lihtsalt jäigemaks, et tagada parem uni ja tugi kehale. Vali endale sobiv kattemadrats, mis vastab just Sinu unevajadustele ja tagab öösel parima puhkuse.

Kookoskiuga kattemadratsid on suurepärane valik neile, kes soovivad voodile lisajäikust ja paremat toetust. Need kattemadratsid mitte ainult ei muuda pehme voodi jäigemaks, vaid tagavad ka parema seljatoe ja magamismugavuse.

MärkusKui Sinu olemasolev madrats on juba lohku vajunud, siis kattemadratsi kasutamine ei pruugi parandada seda olukorda. Lohk võib süveneda aja jooksul, seega on oluline kaaluda uue madratsi soetamist, kui Sinu praegune madrats on oluliselt kahjustunud.

Slepti esindaja Tartu kaupluses: kontinentaalvoodi ostjad saavad 2 TASUTA patja!

04.10.2023

Suurepärane uudis kõigile Lõuna-Eesti elanikele! Eesti madratsitootja Slept tuleb 7. oktoobril kell 12.00-16.00 meile Tartu kauplusesse külla, et pakkuda klientidele personaalset abi ja anda nõuandeid parimate kontinentaalvoodite leidmisel. See on suurepärane võimalus leida just endale täiuslik kontinentaalvoodi, mis tagab Sinu unistuste une ja mugavuse. 

Kuid see pole veel kõik! Kõik kliendid, kes teevad 7. oktoobril Tartu Pesapuu kaupluses Slepti kontinentaalvoodi ostu, saavad kingituseks 2 patja. See on suurepärane võimalus täiustada oma uut kontinentaalvoodit ja tagada veelgi parem mugavus magusaks uneks.

Tule külasta Tartu kauplust juba sel nädalal 7. oktoobril, saa parimat nõu kontinentaalvoodi valimisel ning võimalus saada TASUTA padjad kaasa. Slepti meeskond on valmis Sind abistama ja tagama, et leiad täiusliku magamislahenduse, mis vastab Sinu vajadustele ja soovidele. Ära jäta seda suurepärast võimalust kasutamata!

SLEPT KONTINENTAALVOODID LEIAD SIIT!

Tallinna kauplus on kolinud uutese ruumidesse!

05.05.2023

Sõbrad, tähelepanu! Oleme Tallinna kauplusega kolinud uutesse ruumidesse. Asume Tallinnas, Pärnu mnt.139B (Pärnu mnt. ääres).

Kauplus asub SIIN >  vaata kaarti

OLEME AVATUD:

E-R 10-18
L 10-16, P suletud

STROMA KAMPAANIA -20%

04.05.2023

Stroma madratsite allahindlus kampaania!
Kampaania kestab 13.05.23 - 18.06.23
Kampaania ajal on KÕIK Stroma tooted soodsamad, sinna alla kuuluvad:

 • kõik Stroma madratsid: Iris, Reva, Orfeas, Passion, Olympia, Las Vegas, Ortopeediline ökoloogiline, Soft ökoloogiline, Kookos ökoloogiline
 • Stroma lastemadratsid: Ortopeediline ökoloogiline ja Kookos ökoloogiline

STROMA madratsite kampaania

TOP 5 vedrumadratsit

30.03.2023

Soovime madratsi valimise Sinu jaoks võimalikult lihtsaks ja meeldivaks teha, seega koostasime TOP 5 populaarsematest ja ostetumatest vedrumadratsitest Pesapuu Sisustuskeskuses (nii Tallinnas kui Tartus). Selleks, et saaksid esiviisikus olevaid madratseid paremini tundma õppida, lisasime iga madratsi juurde lühikese tutvustuse.

Tuletame meelde, et meie valikus on mitmeid häid ja kvaliteetseid madratseid, kuid mis sel korral TOP 5 ei pääsenud. Samuti ei ole allolevasse listi lisatud vedrudeta madratseid, kuna need on eestlaste osas pigem vähem ostetud. 

 

1. Vedrumadrats Red Pocket, Sleepwell - KÕIGE POPULAARSEM

Antud mudel on viimane värskendus Red Pocket sarjale. Sellele eelnenud mudelid on olnud aastaid ühed populaarsemad vedrumadratsid. Seda mudelit on võimalik tellida nii pehme (vedrutraadi läbimõõt 1,9/1,8 mm), keskmise (vedrutraadi läbimõõt 2,0/1,9 mm) kui jäiga (vedrutraadi läbimõõt 2,1/2,0 mm) vedruga. Sõna 'pehme' võib esialgu veidi ehmatada, kuid see jäikuse tase on pigem selleks, et eristada kolme erinevat vedruplokki. Tegelikult on vedrumadrats Red Pocket pehme oma olemuselt pigem keskmise jäikusega ning sobib ideaalselt inimestele kaaluvahemikus 50-90 kg.

Madratsi mõlemal poolel 3 cm paksune Tiger Touch poroloon.

Vedrumadrats Red Pocketit on võimalik kasutada kahte pidi - üks on talve pool (kangaalune kiht on villast) ja teine pool on suviseks kasutuseks (kangaalune kiht on puuvillast). Madratsit tuleks aastas vähemalt 2-4 korda pöörata, et vajumine oleks ühtlasem.

Red Pocketi sees on pocket tüüpi vedrud ehk taskustatud vedrud. Taskustatud vedru vajub madratsil alla kohas, kuhu tuleb surve ja ei mõjuta ülejäänud madratsit, erinevalt bonell madratsitest. See on hea just siis kui näiteks kaaslane juba magab ja teine jõuab magama hiljem ning ei ärata sellega magajat.

Vedrumadratsil Red Pocket on võimalik pealiskatet eemaldada ja vajadusel pesta. Pesemise võimalus on suur pluss, kuid omaltpoolt soovitame pigem kasutada kas kattemadratsit või madratsikaitset. Seda seetõttu, et kui näiteks suurusega 160x200 pealiskatet pesumasinas pesta ja peale pesu korralikult välja ei venita, siis kuivab see kokku 140x200 suuruseks.

Selleks, et madratsikatet ei peaks pesema, siis soovitame kasutada kattemadratsit või madratsikaitset TOP hygienic või selle lux versiooni. Need on hästi hingavad ja kergemini pestavad. Kui peres on väike laps, kes magab veel koos vanematega ühes voodis, siis soovitame kasutada veekindlat madratsi- või kattemadratsi kaitset Daggkapa.

Vedrumadratsiga Red Pocket kõige enam koos ostetud kattemadrats on TOP Latex Etno. Kattemadrats pakub madratsile pikemat eluiga ja võtab kõige paremini ära külili magades alles jäänud survetunde. Kui kattemadrats lateks Etno peaks jääma liiga pehmeks, siis pisut jäigem sellest oleks TOP Tiger Touch, mille sisu on täpselt sama, mida kasutatakse Red Pocket madratsi sees.

 

2. Vedrumadrats Vision, Slept - KÕIGE PEHMEM MADRATS

Vedrumadrats Vision on valikus kõige pehmem madrats. Vedrumadrats Visionit on võimalik tellida pehme, keskmise või jäiga vedruga. Kuigi võrreldes teiste jäikade madratsitega on selle madratsi jäik mudel väga pehme. Selle madratsi puhul on võimalik tellida samuti kahte erinevat pehmust ühes madratsis. Näiteks kui soovite pehmet ja kaaslane jäigemat madratsit, siis on võimalik tellida pool madratsit ühe ja teine pool teise jäikusega. 

Madratsi pehmenduseks on mõlemal poolel Belgias toodetud kvaliteetne lateks. Ühel poolel 5-tsooniline kvaliteetne pulse lateksikiht ja teisel pool jäigem paksem pulse lateksikiht. Madrats on kaetud pealt mõnusa paksu puuvilla sisaldusega ja taastöödeldud Waste to Wealth kangaga.

 

3. Vedrumadrats Aphrodite, Hypnos - Vedrumadrats raskemakaalulistele

Aphrodite vedrumadrats on jäiga ja keha toetava 16 cm kõrge kärgpocketiga toode raskemakaalulistele või jäiga aseme soovijatele. 

Kärgpocketi erinevus tavalisest pocket süsteemist seisneb selles, et vedrutaskud liiguvad ainult üles ja alla, tavapocketi taskud aga raskuse all ka paremale ja vasakule.

Seda mudelit on võimalik tellida nii pehme (vedrutraadi läbimõõt 1,8 mm), keskmise (vedrutraadi läbimõõt 1,9 mm) kui jäiga (vedrutraadi läbimõõt 2,0 mm) vedruga.

Pehmenduseks on madrats vooderdatud mõlemalt poolt 3 cm lateksiga.

 

4. Vedrumadrats Blue Pocket Plus, Sleepwell

Blue Pocket on Red Pocketi soodsam versioon. Blue Pocket on 23 cm paks ja selles on kasutatud sarnast vedruplokki nagu Red sarjas. Madratsi üks pool on vooderdatud kvaliteetse 5cm profileeritud porolooniga, mis tagab hea õhu liikumise ja niiskuse ärajuhtimise. Teisel madratsipoolel on kasutatud klassikalist 2,5cm porolooni.

Blue Pocket Plus on populaarne ja suurepärane valik üürikorteritesse ja suvilatesse oma hinna ja kvaliteedi poolest. 

 

5. Vedrumadrats Ortopeediline-Ökoloogiline, Stroma - Kõige jäigem vedrumadrats

Kui pehmed madratsid pole kindlasti Sinu esimene valik, siis Küprose tootja Stroma vedrumadrats Ortopeediline Ökoloogiline võib olla just Sulle sobiv.  See mudel on juba aastaid olnud populaarne oma jäikade omaduste poolest. Madratsi sees on bonell vedrustus (vedrutraadi läbimõõduga 2,3 mm) ning on kaetud kvaliteetse Damaskuse kangaga, mis on töödeldud Aloe Veraga ehk on antibakteriaalne ning omab kaitset tolmulestade vastu.

Täidismaterjalina on kasutatud õhku läbilaskvaid, termotöödeldud puuvillavilte ja puuvillakihte

Vedrumadrats Ortopeediline-Ökoloogilisel on samuti suve- ja talvepool. Taaskord põhjus madratsit kord aastas ümber pöörata.

Suur näidismadratsite TÜHJENDUSMÜÜK

31.01.2023

Nii nagu sulab lumi, siis sulavad meil ka hinnad!???? Alates tänasest on nii Tallinna kui Tartu kaupluses kohapeal SUUR TÜHJENDUSMÜÜK näidismadratsitele???? Kõik Sleepwelli ja Hypnose vedru- ning kattemadratsid on tavahinnast -30% soodsamad ‼️Tule kohale ja leia endale sobiv madrats ning saad juba samal ööl oma kodus sellel magada ???? Pakkumine kehtib kuniks kaupa jätkub!

HYPNOS tooted -20%

05.10.2022

HYPNOSE KAMPAANIA!

Kampaania alla kuuluvad Hypnos:

• kontinentaalvoodid (madratsialus, madrats, kattemadrats, peats ja jalad)

NB! Tallinna ja Tartu kauplustes saate komplekteerida kontintaalvoodeid ise oma soovi järgi kokku (erinevatest Hypnos toodetest)

Kampaania kestab 31.10.2022

Kampaania kehtib nii Pesapuu Sisustuskeskuse kauplustes (Tallinnas - Kohila 3 ja Tartus - Tehase 16) kui ka e-poes.

 

VAATA KAMPAANIA TOOTEID

Valmista endale ise stiilne ja omanäoline terrassimööbel

30.04.2022

Soojad ilmad on peagi käes ja taas on võimalus nautida aias päikest. Viimastel aastatel on muutunud populaarseks valmistada endale ise terrassile kaubaalustest diivan. Ideid, kuidas ja millist diivaniraami teha, on internetis saadaval palju. Pannes Google otsingusse märksõna ‘pallet sofa’, tuleb välja suur valik erinevaid videosid ja pilte isetehtud diivanitest ja õpetustest, kuidas neid valmistada.
Hetkel on juba turul müügil kaubaaluseid, mis on spetsiaalselt valmistatud aiamööbli valmistamiseks. Neid on mugav värvida just sellisesse tooni nagu soovite. Kasutades aga vanu kaubaaluseid, tasub uurida, mille jaoks on kaubaaluseid eelnevalt kasutatud. Tihti võivad kaubaalused olla kasutatud keemia vedamiseks, mistõttu võivad need eritada mürgiseid aineid.
Kui euroalustest diivani saab valmistada ise, siis pehmenduste tegemine või leidmine sinna peale on juba ajamahukam töö. Pesapuu Sisustuskeskusest leiab suures valikus erinevaid diivanimadratseid, mis on just mõeldud kaubaalustele. Valikus on erinevaid suviseid värvitoone ja kangaid. Näiteks kangas Active on ideaalseks lahenduseks üldkasutatavatele aladele nagu lasteaiad, koolid ja kontorid ning selle kattematerjal on vastupidav ning kerge puhastada. Kuigi kaubaalustest diivanid sobivad ideaalselt terrassile ja rõdule, siis kahjuks ei kannata istumispadjad vihma ja vajaksid siiski hoiustamist siseruumides.

Madratsid ja padjad euroalustele leiad siit!

Sobiva söögilaua valimine

16.11.2021

 

 Kohe on käes detsember - kuu, mis on täis jõulusaginat, kingitusi ja paljudel käib sel ajal rohkem külalisi kui ühelgi teisel ajal aastas. On viimane aeg mõelda sellele, et kas Sul on olemas ka söögilaud, mida jõuluajal hea ja paremaga katta ning kõik lähedased, sugulased ja sõbrad laua taha ära mahutada?

  

 Laud Helsinki

 

  Söögilaud on üks kõige rohkem kasutatavaid laudasid kodus, eriti kui peres on lapsed või Sul käivad tihti külalised, kellele kohvi ja kooki pakkuda. Lisaks kasutatakse söögilauda ka kodukontori päevadel, lauamängu õhtutel, laste tegevustel jpms. Sobiva söögilaua otsimine on väärt kaua tegelemist ja otsimist. Kuid millest alustada?

 

 

Laud Noa

 

  Enne poodlema asumist mõtle enda jaoks välja kui suur laud Sulle koju mahuks, kas Sulle meeldiks pigem ringikujuline, kandiline või ristküliku kujuline? Kas Sul on piisavalt ruumi, et osta suur söögilaud või vajad pikendatavat lauda? Parim ja sobivam söögilaud on see, mis sobib Sinu eelarvega, on ajatu stiiliga ja piisavalt kvaliteetne ja tugev, et püsida aastaid. Söögilauda valides arvesta, et kui esialgu võib silma jääda midagi omapärast, värvilist või liigsete detailidega ja see laud saab ostetud emotsioonide põhjal, siis ühel päeval võid mõelda, et miks küll selline ost sai tehtud ning leiad end otsimas rahulikuma stiiliga söögilauda.

 

Mida tähele panna otsides endale koju sobivat söögilauda?

 

 1. Söögilaua suuruse valikul tuleks arvestada, et laua ümber peab olema liikumiseks piisavalt ruumi;
 2. Kui kodus ei ole väga palju ruumi, siis soeta endale laud, mida saab vajadusel pikendada (kasutamiseks näiteks eesolevatel jõuludel või sünnipäevadel). Pesapuu Sisustuskeskuse valikus on olemas pikendatavatest söögilaudadest näiteks need:

 

 •       Ümmargune laud Basel, mida näed lähemalt SIIT

 

 

 

 •       Kandiline laud Dallas, mida näed lähemalt SIIT

 

 

 •        Ümmargune laud Merbi, mida näed lähemalt SIIT

 

 

 

 •       Pehmete nurkadega kandiline laud Frans, mida näed lähemalt SIIT

 

 

 

 

 3. Oluline on jälgida kindlasti söögilaua jalgasid – sellest sõltub kui palju inimesi ühe laua taha mahub ehk kui palju on jalgadel ruumi nii, et laua toestused ei segaks. Lisaks tasub jälgida, et põlvedel oleks piisavalt ruumi (selleks proovi istuda laua taha). Näiteks kui laua jalad on laua nurkades või kui see on laua keskel all pjedestaalina, on võimalik kõige rohkem lisainimesi laua taha paigutada. Rahvusvaheline laua kõrgus maast laua ääreni on 730-750 mm, et oleks mugav laua taha istuda. Kui peres on tavapärasest pikemaid inimesi, siis võiks igaksjuhuks isegi kõrgemat lauda vaadata.

 

 Täispuidust söögilauad ja toolid on kvaliteetsed, vastupidavad ning sobivad kokku erinevate stiilidega. Loe täispuidust mööbli eeliste kohta lähemalt SIIT

Täispuidust söögilauda peab kindlasti aeg-ajalt hooldama ning selle pluss on see, et kui laud peaks saama kahjustada (kas kriimustuse või veekahjustuse näol), siis täispuidust toodet on võimalik liivapaberiga lihvida ja puiduõliga immutada, et mööbel näeks taas välja nagu uus. Soovitame uue mööbliostu puhul panna jalgade alla alati vildid (saab soetada Pesapuu kauplustest), et vältida kriimustusi põrandal ja et seda oleks mugav liigutada. Pesapuu Sisustuskeskusel on valikus nii männi- kui tammepuidust söögilaudasid:

 

-       Männipuit – pehmem, kergem ja odavam kui tamm. Selle puidu puhul saab enamus toodetel valida endale sobiva peitsitooniga toote. Sobilik näiteks külalis- või üürikorteritesse;

-       Tammepuit – tugevam, raskem ja kallim kui mänd, mistõttu ka vastupidavam. Tammepuidust mööbliesemetel ei ole enamasti erinevaid värvivalikuid. Kuid soovitame kohe kui toode käes, kohe uuesti õlitada. OSMO õlivaha on hea valik ning nende toodete hulgast on võimalik valida ka toonivaid õlivahasid ehk saad ise veidi toote tooni muuta kui soov või jätta samaks. Vaata ja loe OSMO kodulehelt mööbli õlivahade kohta SIIT

 

Söögilaua juurde käivad toolid

 

 Valides söögilaua juurde toole, on oluline, et nii laua kui tooli puidu toon ja struktuur sobiksid omavahel kokku. Meie toolide valikus on:

 

-       pehme istmega toolid - olenevalt tootest on valikus suure värvivalikuga nii tekstiilist kui kunstnahast istmega toole;

-       pehme istme ja seljatoega toolid – näiteks on Pesapuul valikus Andre toolid, mis on üleni kangast ja pehmendusega. Toolide kangad on vahetatavad ja pestavad 30 kraadi juures. Antud tooli kangaid on võimalik eraldi ka meie kauplustest osta;

-       ilma pehmenduseta ehk puidust pinnaga toolid.

 

 Pesapuu Sisustuskeskuses müüdavatel toolidel on väga lihtne vahetada tooli kangast. Meie kaupluses mööblikangaid ei müüda, kuid neid saab hõlpsasti soetada kangakauplustest. Nipp: kui olete soetanud endale kunstnahast istmega toolid, siis hiljem on võimalik ka need vahetada tekstiili vastu. Soovitame toole valides tulla kindlasti kauplusesse proovima, et istumine ja seljatugi oleks Sinu jaoks mugavad. Toolide ostuga on sama kui osta endale diivanit või voodimadratsit – ise proovides veendud, et saad enda jaoks kõige sobivama toote!

 Täispuidust söögilaudade ja toolide valikuga saad tutvuda Pesapuu Sisutuskeskuse kodulehel SIIN või tule tutvu toodetega kaupluses kohapeal Tallinnas Kohila 3 või Tartus Tehase 16. Söögilauda kui ka toole valides on nagu õiget voodimadratsit valides – seda ostes peab ise järele proovima!

 

Kohtumiseni kauplustes!

 

Pesapuu Sisustuskeskus on mööblipood, kust leiab suures valikus täispuitmööblit

01.11.2021

 

Pesapuu Sisustuskeskus on tegutsenud juba üle 29 aasta, pakkudes oma klientidele personaalset lähenemist, kvaliteetset täispuitmööbli- ja madratsivalikut.

Pesapuu Sisustuskeskus on just kui suur mööblimaja, kust leiate täispuidust mööblisisustuse kogu kodu sisustamiseks ja sellele lisaks veel madratsid kogu perele. Täispuidust mööbli valikus on nii männi- kui tammepuidust tooteid, mille valimisel saate alati kasutada meie kaupluses teenindajate abi.

Pesapuu mööblipood on olemas nii Tallinnas (Kohila 3) kui ka Tartus (Tehase 16). Nii kauplusest kui ka Pesapuu e-poest www.pesapuu.ee leiate suure valiku madratseid (ka erimõõdulised madratsid), riidekappe, kirjutuslaudasid, voodiraame, diivani- ja söögilaudu jpms.

Miks eelistada täispuidust mööblit saepurumööblile?

20.10.2021

 

 Kindlasti oled elus kas või ühe korra pettunud mööbli ostus. Olles ostnud enda esimesse koju mööblieseme, mida sel hetkel oli võimalik osta, kuid nägid peagi, et mööbli pealispind läks inetuks, midagi läks liimist lahti, pundus üles vms. Sa võisid saada isegi pahaseks, sest antud toote müügipildi peal tundus toode puidust, kvaliteetne ja stiilne või kaupluses kohapeal tundus toode igati korralik ja ilus – täpselt Sinu koju sobiv. Kuid kätte saades oli see hoopis plastikust puidu imitatsiooniga.

 Tellides endale mööbli e-poest, pole alati kerge aru saada, kas toode on päriselt täispuidust või ainult näeb selline välja, juhul kui tootekirjeldusse pole täpsemalt märgitud. Kui oled sisustamas päris oma kodu, olgu selleks korter/maja või üürikodu, tahad Sa tegelikult vastupidavat ja kaunist täispuitmööblit. Jah, ka lastega kodudes on võimalik täispuidust mööblit omada, sest selle puhastamine ja hooldamine on imelihtne ning samas püsivad puidust tooted aastaid kui mitte põlvkondi.

Mis materjalidest on valmistatud mööbel, mille hind on täispuidust mööblist odavam? 

 

 Turul on müügil mitmeid mööblitooteid, mille kasutusiga on tunduvalt lühem kui täispuidust mööblil – need on tehismaterjalidest valmistatud tooted. Samas sobivad need tooted ideaalselt näiteks üürikorterisse, mida soovid välja üürida, et vältida hiljem suurte kahjustuste likvideerimist. Tehismaterjalidest mööbel näeb samuti ilus ja stiilne välja, eriti viimasel ajal populaarseks saanud skandinaavia ehk põhjamaises stiilis. 

  Ent kui võtame näiteks ühe tehismaterjalidest suuremat sorti raamaturiiuli, siis võib juhtuda, kus riiulile kogemata vastu minnes (näiteks lapsed jooksevad vastu) liigub see õudusttekitavalt, ja tekib tunne, et riiul kukub ümber. 

  Ühed populaarseimad tehismaterjalid, millest ’’saepuru mööblit’’ tehakse, on melamiin, spoonitud plaadid  ja vineer. Mõlemad on tehislikud ning tootmisel on kasutatud liimimist. 

Melamiin – melamineeritud puitlastplaat ehk melamiinplaat saadakse termokõvastuva vaiguga immutatud paberi pressimisel plaadi pinnale kõrge temperatuuri ja survega; 

 

 

Spoon – on õhuke puiduleht (lehtvineer), mida kasutatakse eelkõige vähemväärtuslike puitmaterjalide pealistamiseks (spoonimiseks). Spooni kasutamine võimaldab kokku hoida väärtuslikku puitu, sest pealistamiseks kasutatakse ainult õhukest lehte. 1 m3 palgist saab tavaliselt 600-1000 m2 spooni;

 

 

Vineer – on puiduga samas hinnas, kohati isegi kallim. See materjal on puiduribadest kokku pandud ja on võimalik hooldada sarnaselt puiduga, aga kuna materjalikiht on väga õhuke, siis annab lihvida ainult korra ja seda ka väga õrnalt, et luua värskem tulemus või kui pind on saanud kahjustada. Veidi tugevam ja vastupidavam materjal kui laminaat.

 

 

Miks eelistada täispuidust mööblit?

 

 Täispuitu on mööbli valmistamiseks kasutatud generatsioone ja ei ole kahtlustki, et annab kodule ajatu välimuse ja hõngu. Puidust mööbli eelised on: 

 1. Tugevus ja vastupidavus – täispuidust mööbel peab vastu põlvkondi, eriti tammepuidust mööbel. Lastega kodudes soovitame alati võimalusel soetada täispuidust mööbel, sest isegi kui puidust pind peaks saama aja jooksul kahjustada, on seda võimalik töödelda ja taastada;
 2. Kerge hooldada – on olemas spetsiaalsed puidust pindade puhastusvahendid, mida aeg-ajalt kasutades aitate suuresti kaasa mööbli elueale;
 3. Kaunis sisustuselement – puidust mööbel toob ruumi soojust, karakterit ja mõjub luksuslikult ning kaunilt (isegi kui seda ei ole hooldatud vastavalt). Samuti sobib see pea iga sisekujundusega. Tänapäeva tehased teevad puidust mööblit erinevates stiilides, mille hulgast leiab igaüks enda maitsele sobivad tooted;
 4. Väärtus – esialgu peab tõesti täispuidust mööbli eest rahaliselt välja käima rohkem, kuid see tasub end pikas perspektiivis kui ka kliendi enda rahulolu osas suuresti ära. Iga puidust mööbliese on oma puidu mustri tõttu ainulaadne! Igaühel on võimalus leida endale sobiv täispuidust mööbel;
 5. Muudetav – tänapäeval on väga populaarseks saanud põlvkondi edasi antud mööbli restaureerimine. Soetades endale puidust söögilaua, kummuti või muu eseme, on Sul alati võimalus seda mõne aja pärast töödelda – kas lihtsalt liivapaberiga üle käia ja õliga immutada, et taastada esialgne värske välimus või hoopis värvida täiesti teist värvi!

 

 Pesapuu Sisustuskeskuse kauplustes (Tallinnas Kohila 3 ja Tartus Tehase 16) on Sul alati võimalus tulla ja tutvuda erinevate täispuidust mööbliesemetega. Valikus on kogu kodu sisustamiseks olev mööbel, alustades söögitoas ja lõpetades magamistoaga. Meie kauplustes on alati olemas oma ala spetsialistid, kes oskavad vastata tekkinud küsimustele, aitavad valida õige tooni või just Sulle vajamineva stiiliga mööblieseme. Enne külla tulekut võid ka pilgu peale visata meie pakutavatele toodetele kodulehel www.pesapuu.ee.

 

Kohtumiseni kauplustes!

Pesapuu Sisustuskeskus

Kas Sa tead, millist kooli- ja töölauda valida?

01.08.2021

 

Paljud, kes sel kevadel kodukontoris tööd tegid, olid kindlasti olukorra ees, kus oli vaja kodukontor võimalikult mugavaks teha. Aga kuidas? Sul on vaja mugavat ja kvaliteetset töölauda! Õige töölaud võib muuta tööpäeva palju meeldivamaks, kui samal ajal vale töölaud võib muuta selle ülimalt ebameeldivaks. Tihtipeale arvatakse, et ei ole suurt vahet, millist lauda osta - iga laua taga saab ju tööd teha ja mõned paberid läbi töötada? Tegelikult see päris nii ei ole. Laua taha istudes loodame, et just seal tulevad need parimad ideed ja mõtted ning loovus lööb lakke.

 

Mida küsida iseendalt kui lähed uut töölauda valima?

 • Kas mulle piisab mõõtudelt väikesest lauast?

 • Kas mul on vaja ära mahutada mitu kuvarit või on tööd suure hulga paberitega ehk viimase kahe puhul on kindlasti on vajalik suurem laud?

 • Kui palju panipaiku ehk sahtleid Sa lauale vajad?

 • Kas Sinu töö nõuab, et Sul oleks pidev juurdepääs materjalidele või toimub enamus tööd arvutis?

 • Kas Sulle meeldib kui laud on lihtne ja minimalistlik või stiilne ja omanäolise väljanägemisega?

 

Näiteks kui vajad endale lauda, kus taga teha palju kirjutamistööd, siis on Sul vaja rohkem puhast tööpinda. Kui aga lisaks peab töölauale mahtuma arvutikuvar, siis on Sul vaja lauda, millel on arvutijuhtmete panipaik, et tööpind oleks võimalikult puhas. Lisaks on laudu, millel on mitmeid panipaiku, riiuleid ja sahtleid, et pabereid ja muid asju laualt ära paigutada.

 

Milliseid laudasid kauplustes leidub ja millist valida?

Laud peaks olema täpselt nii kõrge, et kui istud laua taga ja toetad küünarvarred vabalt lauale, siis peaks tekkima küünar- ja õlavarre osas 90 kraadine nurk. Jalgadel peaks olema piisavalt ruumi ka väljasirutamiseks. Siin muidugi tuleb abiks arvutitool, mille kõrgust saab reguleerida vastavalt vajadusele, sest laua kõrgust hiljem enam muuta ei saa. Õige laua kõrgus on ülimalt oluline, et ei tekiks pingeid kaelas ja seljas, mis hiljem muid muresid tekitada võib. Keskmine laua kõrgus on 75 cm.

Tänapäeval on laudasid saadaval erinevatest materjalidest – nii lamineeritud puidust, metallist kui ka naturaalsest puidust. Kui soovid laua ostule võimalikult vähe raha kulutada ning Sulle pole oluline toote kvaliteet, siis sobib Sulle ilmselt lamineeritud laud ideaalselt. Sellest materjalist lauad võivad olla kerged, mida on mugav toas liigutada. Metallist laud on jällegi eelmise vastand - väga robustne, raske ja pika elueaga. Nende välimus on aga väga spetsiifiline ja kindlasti mitte igaühe maitse.

Puidust töölaud on ajatu ja kauni välimusega, samal ajal jõuline, tugev ning väga populaarne. Puit pakub ainulaadset kombinatsiooni esteetikast ja võrratust konstruktsioonilisest terviklikkusest, mida muud materjalid pakkuda ei suuda. Loodusega seotud sisekujunduse osana võib puit muuta kogu ruumi või kogu maja meeleolu, luues koduse, sõbraliku ja tõeliselt orgaanilise tunde.

Sobib kõigile, kes otsivad pikaajalise kasutusega mööblit. Puidust mööbli kestvus sõltub natuke ka sellest, mis puidust see tehtud on – näiteks tamm on vastupidavam kui mänd, seda eriti kriipimisele ja kirjutamisele.

Värsketele kooliminejatele või tööalaselt palju kirjutatavatele inimestele on hea nipp uue mööbli puhul soetada lisaks plastikust lauaalus, mis kaitseb puidust pinda. Puidu vastupidavust saab pikendada mööblit aeg-ajalt hooldades.

Mis on töölaua ostmisel põhilised vead?

 1. Pööratakse liigset tähelepanu ainult välimusele, mitte mugavusele

 2. Liiga suur või liiga väike laud

 3. Laud pole piisavalt stabiilne, mis segab tööle keskendumist

 4. Ostetakse midagi, mis on turul kõige odavam variant

 

Uus kooliaasta on peagi algamas ning enne 1. septembrit on veel viimased nädalad aega külastada erinevaid mööbli sisustuskeskuseid, et leida nii oma lastele kui endale sobivad kooli- ja töölauad! Kui soovitud ost liiga viimase hetke peale jätta, siis ei pruugi kauplustel tooteid kohe saadaval olla. Soovitame julgelt pöörduda kaupluste teenindajate poole, sest nemad oskavad alati oma nõuga abiks olla, et leida parima hinna ja kvaliteediga toode vastavalt Sinu soovile!

Pesapuu Sisustuskeskustes pakutavate kirjutuslaudade valiku leiate siit!

Voodikastiga kontinentaalvoodi valimise juhend

19.05.2021

 

Aina rohkem on inimesi, kes soovivad magamistoas luua võimalikult puhta ja stiilse õhkkonna, kus tekib tunne, justkui selles toas ei olekski asju. Kuidas seda teha? Õnneks on turul saadaval supermugavad kontinentaalvoodid ja voodiraamid, mille sisse on ehitatud panipaigad, mis on piisavalt suured, et ära mahutada kas laste mänguasjad, lisatekid ja -padjad või hoopis talveriided. Mis on nende voodite eelised ning kust neid leida võib?

  

  

Ülevaade voodikastiga voodidest 

 • Lisaruum magamistoas on lisaväärtus, seega on voodikast suurepärane ruumi säästmise viis
 • Voodialune panipaik vähendab riidekappide jaoks vajaminevat ruumi
 • Voodikastiga voodi sobib suurepäraselt lastetuppa, et hoida ruum korras ja lemmikud mänguasjad ning raamatud silma alt ära
 • Voodikastide avanemine toimub gaasihingede abil, mis muudab selle lihtsasti avatavaks ka lastele ja vanematele inimestele
 • Voodit tellides saad valida endale sobiva laiuse, madratsi jäikuse ning kanga värvi & materjali.

  

Voodikastiga voodite eelised 

Meil kõigil oleks hea meel, kui meie kodus oleks rohkem ruumi, isegi kui juba praegu on palju ruumi – juurde on justkui alati vaja. Seega võiks voodi koos panipaigaga olla Sinu magamistoa jaoks praktiline lahendus. Panipaigaga voodi ostmine annab suurepärase võimaluse koguda kõik need esemed, mis tavaliselt muidu tunduvad üleliigsed, paigutada voodikasti ja nautida rahulikku ja korras magamistuba.

Pesapuu Sisustuskeskuses on mitmeid valikuid Eesti tootjatelt, mille alla saate ära pakkida külalistele mõeldud tekid/padjad või isegi talveriided. Kui Sa tunned, et magamistoas on vaja lisaruumi, on Pesapuul Sinu jaoks vajalik lahendus olemas.

Kujuta hetkeks ette, et Sinu lapse toas pole kuskil vedelemas mänguasju ja raamatuid, sest need on korralikult voodi panipaigas või kappidesse ära pandud. Tundub ju hea vaatepilt?

 

Mida voodikastiga voodit tellides tähele panna?

Kõige olulisem on enda jaoks välja mõelda, kui palju oled valmis voodi eest maksma. Eesti tootjate Sleepwelli ja Hypnose voodikastiga voodid on kvaliteetsed ja hinnatud ning nende hind jääb enam-vähem samasse hinnaklassi. 

Lisaks on oluline see, kuhu toimub voodi transport – kas see tellitakse eramajja või hoopis kortermaja kõrgeimale korrusele. Nimelt on võimalik ühte voodikastiga voodit (valikus olevat mudelit Hypnos Pandora) transportida ainult ühes tükis, mis tähendab, et see vajab tuppa toomiseks väga palju ruumi. Kortermajadesse ja eramajade teisele korrusele tellides tuleb läbi mõelda, kas seda mahub transportida ja lisaks tuleb tasuda tavapärasele transporditasule ka korrusetasu. Transport eramajade esimesele korrusele on lihtsam. Transpordi kohta lähemalt saad lugeda SIIT. Olenemata sellest, et Hypnos Pandora transport on keerulisem, on see tänu lisa minibonell vedrublokile ja suuremale kangavalikule siiski hea ja kvaliteetne voodi.

Oluline on läbi mõelda, kuhu seda voodit toas paigutada soovite. Hypose Pandora ja Sleepwelli Red Pocket Storage voodikastid on külgedelt avanevad (140, 160 ja 180 laiused koosnevad kahest voodikastist, mis on omavahel ühendatud ning nende puhul avanevad voodikastid mõlemale küljele) ja sobivad tubadesse, kus on kerge ligipääs voodile mõlemalt küljelt. Hypnos Athena on mudel, mis avaneb voodi jalutsist ning on lihtsalt avatav.  

  

Pesapuu Sisustuskeskuse valikus olevad voodikastiga voodid

1. Hypnos Pandora

 • Voodikasti avanemine toimub kõrvalt, mis sobib hästi tubadesse, mis on suuremad ja voodi ümber liikumiseks on piisavalt palju ruumi;
 • Voodikasti avanemismeetod on gaasihingede abil;
 • Voodit on võimalik tellida erinevates laiustes alates 80-200 cm. Alates mõõdust 140 cm moodustavad voodi kaks voodikasti, mille mõlemad pooled avanevad külgedele;
 • Lisaks taskustatud vedrustusega HR poroloon (High Resilience) madratsile on Hypnos Pandoral lisaks alumine lisakiht minibonell vedrustust, et madrats oleks mugavam ja pehmem;
 • Voodi transporditakse ühes osas, st madrats ja voodikast on ühes tükis; 
 • Saadaval on 3 erinevat jäikust: pehme, keskmine ja jäik;
 • Keskmisele inimesele soovitame selle mudeli puhul keskmist jäikust.

 

 

 2. Sleepwell Red Pocket Storage

 • Voodikasti avanemine toimub voodi kõrvalt;
 • Voodikast on kergelt ja vaikselt sulguvate gaasihingedega;
 • Voodikast on õhutusavadega;
 • Juurde on võimalik tellida samast kangast küljetaskud, kuhu saab asetada ajakirju, teleripuldi jms;
 • Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Kangas ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile;
 • Kahest kušetist on võimalik moodustada ka kontinentaalvoodi laiusega 160cm või 180cm;
 • Saadaval 2 erinevat jäikust: pehme ja jäik;
 • Voodi transporditakse kahes osas – alumine kasti osa ja ülemine madratsi osa;
 • Võrreldes Hypnos Pandoraga on Red Pocket Storage jäigem, sest madratsil puudub lisa minibonell vedrustus. Sellele mudelile soovitame juurde soetada kattemadratsi, mis katab kahe voodi vahe ning lisaks tõstab madratsi eluiga;
 • Keskmisele inimesele soovitame selle mudeli puhul pehmemat jäikust.

 

 

 3. Hypnos Athena 

 • Voodikast avaneb jalutsi poolt;
 • Voodikast on kergelt ja vaikselt sulguvate gaasihingedega, mis on hõlpsasti ja kerge kasutada ka lastel ja vanematel inimestel;
 • Saadaval 2 erinevat jäikust: pehme ja jäik;
 • Keskmisele inimesele soovitame selle mudeli puhul pehmet;
 • Taskustatud vedrustusega madrats, pehmenduseks kvaliteetne HR poroloon.

 

 

 4. Atlanta voodikastiga voodiraam tammest 

 • Voodikast avaneb jalutsi poolt;
 • See on voodiraam, madrats tuleb eraldi juurde tellida (ei ole oluline, mis tootja oma, peaasi et õige laius);
 • Voodit on võimalik tellida 140, 160 ja 180x200 laiale madratsile;
 • Raam on kvaliteetsest materjalist – tamm + tammespoon.            

 

 

LOE LISAKS:

Kontinentaalvoodite kangad

 • Sleepwelli kangaste valikus on 81 erinevat värvitooni. Kangaste näidised on olemas nii Tallinna kui Tartu kauplustes;
 • Hypnosel on valikus kas mööblikangas või kunstnahk. Kangavalikus on erinevate materjalisisalduse ja värvivalikuga kangaid, mille näidised on samuti olemas nii Tallinna kui Tartu kauplustes.

 

Voodipeatsid

 • Need on kinnitatud voodi alumise raami külge. Võimalik on kinnitada voodi mõlema otsa külge;
 • Peatsi saab ka hiljem juurde osta.

 

Madratsite jäikused

 • Jäikused on nii erinevad sõltuvalt mudelist, mistõttu soovitame kindlasti käia ise kaupluses järgi proovimas;
 • Madratsit proovides võta seljast üleriided (jope võib toimida nagu kattemadrats) ja viska voodisse pikali.

Kuidas valida endale parim madrats?

21.10.2020

Endale sobiva madratsi valimine on muutunud tänapäeval üsna keeruliseks – valik on lihtsalt sedavõrd lai. Valida on näiteks vedrudega ja vedrudeta madratsi, bonell ja taskustatud vedrudega madratsite vahel ning loomulikult on ka hinnaskaala äärmiselt lai. Pesapuu Sisustuskeskuse spetsialist Kaspar Kuhi vastab klientide kõige sagedasemetele küsimustele madratsite teemal.

 

Millest lähtuvalt peaksin madratsi valima?

Esimese asjana tasub mõelda, mis asendis te suurema aja ööst veedate.

 • Kui olete külili magaja, siis võiks olla pigem pehme või keskmise pehmusega madrats. Sellisel juhul võiks vältida kookosmadratseid või väga jäikasid madratseid – iga öö sellistel madratsitel magades vajutate enda keharaskusega õla ja puusa verevarustuse kinni. Magades sunnib keha sellisel juhul asendit vahetama ja hommikul ärgates ei pruugi kõige värskem enesetunne olla.

 • Kui olete pigem selili või kõhuli magaja, siis sobivad jäigemad madratsid. Siin kehtib sarnane reegel: kui näiteks keha ei vaju piisavalt madratsisse, siis tekib verevarustusega sama mure.

Enne madratsi soetamist pöörata kindlasti tähelepanu ka olemasolema voodi põhjalippidele. Enda kogemusest võin öelda, et pehmed vineerist põhjalipid voodi all võivad põhjustada madratsite kiiremat äravajumist. Need tekitavad küll madratsil magades pehmema tunde, kuid suurendavad madratsite lohku vajumist. Ideaalis võiks voodi põhjalipid olla jäigad ning nende omavaheline vahe olla 5 - 7 cm.

 

Kas kehakaal mängib madratsite valimisel rolli?

Raskema kehakaaluga inimestel tasuks vältida bonell vedrustust (s.t traadist liivakella kujulised vedrud) vaid valida kas multipocket või kärgpocket madrats. Sleepwellil on sellised multipocket vedrud olemas Black sarjal ja kärgpocket vedrud Hypnose Aphrodite madratsites.Mi
llise madratsi võiks valida keskmise kehakaalu ja pikkusega inimene?

Kõige enam sobivad neile taskustatud ehk pocket tüüpi madratsid. Kuna kõik vedrud on n.-ö omaette taskutes, siis nende alla vajumine ei tõmba kaasa kõrval olevaid vedrusid erinevalt bonell vedrudest. Selle kasu tunneb näiteks siis, kui kaaslane juba magab madratsil ja minna hiljem kõrvale magama, siis kaaslane ei tunne madratsi liikumist ega vajumist. Minu soovitus oleks alustada proovimist pigem pehmematest mudelitest. Näiteks kui võtta Sleepwelli Red Pocket madrats, siis seal on saadaval nii pehmem kui jäigem mudel. Olen aastate jooksul näinud, et suuremale osale sobib siiski see pehmem mudel.

 

Milliseid madratseid ostetakse Pesapuust kõige rohkem?

Eelpool mainitud Sleepwelli Red Pocket, Hypnose Luna sari ning Stroma Iris madratseid.

Kui aga soovitakse jäika madratsit, siis valitakse Stroma Ortopeediline Ökoloogiline või Sleepwelli Red sarja ortopeediline madrats.

 

Millist madratsit valida, kui eelarve on piiratud või kui madrats läheb kohta, kus magatakse harvem?

Sellisel juhul on hea valik Sleepwelli Blue sarja madratsid ja Hypnose Apollo. Igapäevasel kasutusel soovitame neile peale muretseda ka kattemadratsi.


Kas igale madratsile on vajalik peale soetada kattemadrats ning kuidas saan enda und veel rohkem parandada?

Kattemadrats pikendab madratsi eluiga. Samuti on sellega võimalik madratsit teha pehmemaks või kõvemaks/jäigemaks (kookossisuga kattemadratsiga). Tihti kasutatakse kattemadratseid ka lahtikäivatel diivanitel – neid on võimalik tellida erimõõdus, et sobituks magamisosaga.
Üks viga, mida kiputakse tegema, on see, et ära vajunud madratsit üritatakse kattemadratsiga parandada. Kui aga madrats on juba keha all liiga pehme või ära vajunud, siis kattemadrats võtab alumise madratsiga sama kuju ja võib probleemi vaid suurendada.

Väga oluline asi, millest kiputakse mööda vaatama, on padja valik. Tihti kasutavad inimesed patja, mis on kas liiga suur või väike ning seetõttu jääb kael magades pingesse, mis võib olla üks põhjuseid, miks pole uni piisavalt sügav.


Kuidas kattemadratsit valida?

 • Kui kattemadrats läheb diivani peale ja te ei soovi suurt väljaminekut teha, siis on hea valik klassikalised siledad või profileeritud ehk munaresti kujulised poroloon kattemadratsid. Need on soodsad ja teevad diivani või madratsi pehmemaks.

 • Kui aga on võimalus, siis muidugi parem valik on memory foam või latekssisuga kattemadratsid. Memory foam sisu võtab ja hoiab magaja kehakuju ja pakub kogu kehale head toestust. Suurem osa kliente on siiski valinud latekssisuga kattemadratsid. Need pakuvad pehmendust ning samal ajal toestades hästi ka keha. Võrreldes memory foam sisuga, siis lateks ei hoia väga temperatuuri, mis vähendab kindlasti öösel higistamist.


Mida pidada meeles, kui peres on ka väikseid lapsi?

Kui peres on beebi, siis soovitan kindlasti veekindlat madratsikaitset. Madratsikaitseid soovitame kasutada isegi siis, kui pole pisipere. Alati on lihtsam hooldada madratsikaitset kui madratsit ennast. See sobib suurepäraselt näiteks üürikorteritesse, kus inimesi käib palju ega soovita madratsi hoolduse eest muretseda.


Mida teha, kui mul on vanemast ajast voodi, millele mahu
b ainult madrats pikkusega 190 cm?

Tänapäevaste madratsite standardpikkus on 200 cm, aga on võimalik tellida ka nii alla kui ka üle kahe meetri pikkuseid madratseid. Seda sama ka laiuses – kuni kahe meetrini. Loomulikult on Pesapuu valikus ka madratsid beebivooditele, pikendatavatele ja väikelastele valmistatud vooditele. Kui oled pikemat kasvu meesterahvas, siis ka teile on lahendus erimõõdus madratsi näol – saadaval on kuni 220 cm pikkuseid madratseid.

Külastage meie sisustuskeskuseid Tallinnas Kohila 3 ja Tartus Tehase 16, mis asub Sisustus E Kaubamaja II korrusel. Kauplustes saate proovida erinevaid madratseid ja meie müügikonsultandid aitavad oma abi ja nõuga teid õige madratsi valimisel.

Valik voodeid ja narisid -20%

08.10.2020

Valik voodeid ja narisid soodushinnaga kuni 31.12.2020 a.

Täispuidust voodid ja narid on tugevad ja vastupidavad.

>Valiku leiad siit<

 

Sleepwell voodiotsa kinnitusjuhend

18.09.2020

1.Vaata voodiraami alla ja leia löökmutri asukoht. Leidke midagi peenikest (pildil kasutatud kuuskantvõtit), millega saaks august õrnalt läbi suruda, et väljaspoolt oleks augu asukoht näha.

NB! Vedruvoodi Red Pocket Storage puhul jääb löökmutri asukoht peitu. Sel juhul tuleb leida õige poldikinnitus asukoht väljaspoolt kompimise teel.

2. Lõigake noaga õigesse kohta auk.
3. Kontrollige, et auk on läbiv.
4. Kinnitage peatsiots 13 suurus mutrivõtmega (pole kaasas) voodiraami külge.

Tasuta transport alates 400 € tellimusest

04.09.2020

Alates 04.09.2020 kuni 31.12.2020 on Pesapuu e-poest tellitud ja makstud kaubale alates 400 € tellimusest  TASUTA TRANSPORT (Mandri-Eestis). Tasuta transport toimub ligipääsetava maja välisukseni.

NB! Lisatasu eest on võimalik tellida transport tuppa Harjumaal ja Tartumaal.

Sleepwell uued kangad

30.06.2020

SUPER UUDIS! Sleepwell RED ja BLACK mööblikanga valikusse lisandusid ilusa värvivalikuga uued mööblikangad. Uute mööblikangastega saab tellida kontinentaalvoodeid, vedruvoodeid, peatseid, madratsialuseid, jalutsikaste… E-poes saab näha juba uut mööblikanga valikut VAATA SIIT> (vajuta iga toote peale eraldi, et näha valikut). Kõige parem tule meie sisustuskeskustesse Tallinnas, Kohila 3 ja Tartus, Tehase 16 ja näed täpsemalt värvivalikut.

Liisi kampaania 6 kuud ilma intressita

01.03.2020

HEA MÕTE - Liisi kampaania 6 kuud ilma intressita

Saate soovitud kauba kätte peale lepingu sõlmimist. Tasute 6 kuu jooksul osade kaupa kauba hinna. Ja seda ainult lepingutasu 20.- eest! 

Üle 1000.- ostusumma korral lepingutasu 2% summast.

Valige kaup ostukorvi ja enne kauba eest tasumist saate Liisi Järelmaksu nupukese kaudu sooritada järelemaksuks vajalikud toimingud.

Lisainfo: tallinn@pesapuu.ee, tartu@pesapuu.ee

Tähelepanekuid mööbli õigeks kokkupanekuks

31.01.2020

Kas Sina tead kuidas mööblidetaile korrektselt kokku panna?
Tihtipeale võib mööblidetailide kokkupanekul tekkida probleeme ja segadust, mille tulemusel võib mööbel kahjustuda.

Kuidas probleeme vältida ja teha seda õigesti?

1. Juhime tähelepanu, et puittüübel tuleb kõigepealt suruda küljedetaili. Vastasel juhul võib tüübel vastasdetaili august läbi liikuda. NB! Kindlasti suruda/lüüa tüübel augu lõpuni!
2. Ühendada detailid omavahel. (Tavaliselt on kokkupanemise järjestus ära näidatud ka toote kokkupaneku juhendis.)

Pesapuu on alati abiks, kui soovite küsida nõu mööbli kokkupanekul :)

X-Sensor mõõtemati kuupäevad

06.01.2020

Kuidas leida õige madrats?

Õige madratsi leidmisel on meil abiks X-Sensor matt, mis näitab kas madrats on magajale pehme, jäik või täpselt paras.

Kuidas Jaan käis proovimas X-Sensor matti: >>>LOE EDASI<<
 

Tallinna Sisustuskeskuse X-Sensor mõõtemati ajad:

LAUPÄEV 11.01      11.00-15.00
LAUPÄEV 18.01      11.00-15.00
LAUPÄEV 08.02      11.00-15.00
 

Tartu Sisustuskeskuse X-Sensor mõõtemati ajad:

REEDE 17.01      12.00-18.00
 
 

Kõik tavahinnaga tooted püsikliendile uue e-poe avamise puhul -10%

04.11.2019

Kõik tooted (v.a. kampaania- ja allahinnatud tooted) uue e-poe avamise puhul -10% soodsamalt

Külastage ka meie kaupluseid!

Tallinnas - Pärnu mnt. 139B   tel. 58 866 488             Tartus - Tehase 16   tel. 58 553 531 

 

Tallinna ja Tartu kauplused ja ladu avatud 23.02 kella 10-15, 24.02 suletud