Webbyt
Täispuitmööbel ja madratsid
Webbyt
Webbyt
Firmast
Webbyt
Tellimisinfo
Webbyt
Kontakt
Webbyt
Garantii
Webbyt
Tooteotsing
Webbyt
Tellimis-ostukorv
Webbyt
 
Webbyt
EST l RUS

Tooteotsing
Webyt

Tellimis-ostukorv  
Täispuitmööbel ja madratsid
Webyt
Webbyt
Tooted
Webbyt
TASUTA TRANSPORT!
Webbyt
XSensor mõõtemati kuupäevad
Webbyt
SLEEPWELL MADRATSITE -20% KAMPAANIA
Webbyt
WERMO sarjade kampaania! Hinnad kuni -30%
Webbyt
JAAK & LILY TÜHJENDUSMÜÜK
Webbyt
Täispuitmööbli SOODUSMÜÜK
Webbyt
LIISI KAMPAANIA
Webbyt
Püsikliendi programm
Webbyt
Kasulikku lugemist
Webbyt
Kuidas leida õige madrats - Jaani näide
Webbyt
Täispuidust mööbli hooldamine
Webbyt
Tooteinfo Sleepwell'i toodete kohta.
Webbyt
Madratsite kasutusjuhend
Webbyt
Mida tähendab Sensity™
Webbyt
Tooteinfo Stroma toodete kohta.
Webbyt
Hypnos vedruvoodite kangad
Webbyt
Hypnos voodiotsa kinnitamise juhend
Webbyt
Sleepwell RED sarja kangad
Webbyt
Sleepwell BLUE sarja kangad
Webbyt
Sleepwell BLACK sarja kangad
Webbyt
Hooldusjuhend lakitud pindadele.
Webbyt
Hooldusjuhend õlitatud pindadele.
Webbyt
Hypnose kontinentaalvoodite ühendamine
Webbyt
Sleepwell madratsid 

Telli uudiskiri  

Kasulikud lingid  
Web2 LIISI järelmaks
Web2 PESAPUU Facebookis
Web2 SisustusEKaubamaja

Tooteinfo Stroma toodete kohta.

Webbyt
Sitemap Sisukaart   Print Prindi
Webbyt
 

Et lihtsustada sobiva toote valikut, toome välja materjalid ja omadused, mis on iseloomulikud erinevatele Stroma toodetele:

 

 

 1. BONNELL-VEDRUD Bonnell-vedrustus on klassikaline vedrusüsteem, kus madratsi vedrud on omavahel ühendatud spiraaltraadiga. Sõltuvalt vedrutraadi jämedusest on võimalik valida kahe erineva jäikusega vedrusüsteemi vahel. 
Tooted: ALFA, SOFT ÖKOLOOGILINE, ORTOPEEDILINE, ORTOPEEDILINE ÖKOLOOGILINE, KOOKOS ÖKOLOOGILINE, KUŠETT

 2. POCKET-VEDRUD Pocket-vedrustus on vedrusüsteem, kus madratsi vedrud on pakitud igaüks eraldi kangast ümbrisesse. Selline vedrusüsteem võtab inimese keha järgi kuju, keharaskus jaotub ühtlaselt madratsile ja iga vedru töötab individuaalselt muutes madratsi eriti mugavaks ja vastupidavaks. 
Tooted: REVA, ORFEAS, PASSION, LAS VEGAS

3. MIKRO-POCKET-VEDRUD Mikro-pocket vedrusüsteem on samade omadustega mis pocket-vedrusüsteem, kuid vedrud on väiksemad ja kaks korda tihedamalt, mis lisab madratsile veelgi mugavust ja vastupidavust. 
Tooted: OLYMPIA, LAS VEGAS

4. PUUVILL Madratsite täidisena kasutatakse pehmeid puuvillakihte, mis säilitavad oma kuju ja on õhku läbilaskvad. Pressitud puuvillavilti kasutatakse vedrude isolatsioonina ja madratsile jäikuse lisamiseks. Puuvillavilte ja puuvillakihte kasutatakse nii halle kui ka valgeid. Valge puuvill on termotöödeldud ja puhas materjal, mis sobib ka allergikutele. Kui madratsi katteriie on läbi tepitud valge puuvillakihiga, siis on see madratsi pool eriti sobiv suvel magamiseks kuna see materjal ei lase magamisalusel palavaks ja niiskeks muutuda. 
Tooted: ALFA, ORTOPEEDILINE, SOFT ÖKOLOOGILINE, ORTOPEEDILINE ÖKOLOOGILINE, KOOKOS ÖKOLOOGILINE, REVA, ORFEAS, OLYMPIA, PASSION, LAS VEGAS, TOP, CFW, LATEX, KUŠETT

5. LAMBAVILL Naturaalset lambavilla kasutatakse katteriide alla tepituna, see materjal on pehme, soe ja õhku läbilaskev. Lambavillane madratsipool on eriti sobiv talvel magamiseks kuna see materjal hoiab magamisaseme soojemana, on hea niiskusimavusega ja kohandub ümbritseva temperatuuriga. 
Tooted: SOFT ÖKOLOOGILINE, ORTOPEEDILINE ÖKOLOOGILINE, ORFEAS, TOP, CFW, LATEX

6. KAAMELIVILL Kõrgekvaliteedilist kaamelivilla kasutatakse luksuslike madratsite ja kattemadratsite katteriide alla tepituna. Kaamelivillal on samad omadused mis lambavillal ning kaamelivillane madratsipool on eriti sobiv talvel magamiseks hoides magamisaseme sooja ja pehmena. 
Tooted: OLYMPIA, LAS VEGAS, MEMORY

7. LINAKIUD Linakiud on kehasõbralik, vastupidav ja õhku läbilaskev materjal. Naturaalset linakiudu kasutatakse katteriide alla tepituna ning linakiuga madratsipool on eriti sobiv suvel magamiseks, kuna on antistaatiline, hea niiskusimavusega ja ei lase magamisasemel palavaks muutuda. 
Tooted: KOOKOS ÖKOLOOGILINE, OLYMPIA, LAS VEGAS, MEMORY

8. KOOKOSKIUD Naturaalset kookospähkli kiududest põimitud kihti kasutatakse madratsi vedrude isolatsioonina. Kookoskiud on õhku läbilaskev ja muudab madratsi jäigemaks ja vastupidavamaks. 
Tooted: KOOKOS ÖKOLOOGILINE

9. LATEKS Kummipuu mahlast valmistatud naturaalne materjal ehk lateks on õhku läbilaskev materjal mida kasutatakse madratsite, kattemadratsite ja patjade täidismaterjalina. Lateks on hügieeniline ja elastne materjal mis muudab madratsi mugavaks ja vastupidavaks. 
Tooted: PASSION, LAS VEGAS, LATEX, LATEX PADJAD

10. ERGOLATEKS Ergolateks on analoog looduslikule lateksile, mida kasutatakse madratsi täidismaterjalina. Ergolateks on samade omadustega mis looduslik lateks ja lisab madratsile mugavust. 
Tooted: OLYMPIA

11. MEMORY FOAM Memory foam on väga elastne materjal, mida kasutatakse madratsite, kattemadratsite ja patjade täidisena. Memory foam järgib inimese kehakuju, kohandub kergelt kehatemperatuuri ja kaaluga ja aitab seetõttu paremini lõdvestuda. Materjal säilitab ideaalselt oma vormi ja on hügieeniline ning vastupidav. 
Tooted: LAS VEGAS, MEMORY, MEMORY PADJAD

12. POROLOON Kõrgekvaliteedilist high resistant porolooni ehk vahtpolüuretaani kasutatakse kattemadratsite täidisena, et tagada kattemadratsile pehmus. Selline poroloon on õhku läbilaskev ja vetruv ning ei vaju ära. 
Tooted: CFW

13. SUVE/TALVE POOL Madratsikangad on tepitud erinevatel madratsitel erinevatele täidismaterjalidele nagu polüester, puuvill, lambavill, linakiud ja kaamelivill. Lambavillane või kaamelivillane madratsipool on eriti sobiv talvel magamiseks, kuna need materjalid hoiavad magamisaset soojemana. Kui madratsi katteriie on läbi tepitud valge puuvillakihiga või linakiuga, siis on see madratsi pool eriti sobiv suvel magamiseks kuna need materjalid ei lase magamisalusel palavaks ja niiskeks muutuda. 
Tooted: SOFT ÖKOLOOGILINE, ORTOPEEDILINE ÖKOLOOGILINE, ORFEAS, OLYMPIA, LAS VEGAS, TOP, CFW, LATEX, MEMORY

14. TOLMULESTAVASTANE KATTERIIE Madratsikangad on kõrgekvaliteetsed, õhku läbilaskvad ja kehasõbralikud. Kangaste koostises on kasutatud puuvilla ja polüestrit ning enamus kangaid on tolmulestavastase ja antibakteriaalse töötlusega, andes tõhusa kaitse erinevate mikroobidega ja tolmulestadega seotud probleemide eest ning on sobivad allergikutele.Memo-fresh padjakatted on keskmiselt niiskuskindlad, tolmulestavastase ja antibakteriaalse töötlusega ning sobivad samuti allergikutele. 
Tooted: ALFA, SOFT ÖKOLOOGILINE, ORTOPEEDILINE, ORTOPEEDILINE ÖKOLOOGILINE, KOOKOS ÖKOLOOGILINE, ORFEAS, OLYMPIA, PASSION, LAS VEGAS, TOP, CFW, LATEX, MEMORY, LATEX PADJAD, MEMORY PADJAD, KUŠETT

15. SOBIV TOODE ALLERGIKUTELE Kui madratsi täidismaterjalina on kasutatud vaid naturaalseid ja termotöödeldud materjale ja madratsi katteriie on töödeldud tolmulestavastaste ainetega, siis on see madrats sobiv ka inimestele kes kannatavad tolmuallergia all. 
Tooted: SOFT ÖKOLOOGILINE, ORTOPEEDILINE ÖKOLOOGILINE, KOOKOS ÖKOLOOGILINE, ORFEAS, TOP,CFW, LATEX, LATEX PADJAD, MEMORY PADJAD

16. KÜLJETUGEVDUSED Enamusel madratsitel on külgedele lisatud spetsiaalsed lisavedrud, mis annavad madratsi äärtele lisatoe ja aitavad ära hoida madratsi külgede vajumise. 
Tooted: SOFT ÖKOLOOGILINE, ORTOPEEDILINE, ORTOPEEDILINE ÖKOLOOGILINE, KOOKOS ÖKOLOOGILINE, REVA, ORFEAS, OLYMPIA, PASSION, LAS VEGAS, KUŠETT

17. ÕHUAVAD Luksuslikel madratsitel on külgedel õhuavad, mis tagavad õhu parema juurdepääsu madratsi sisule. 
Tooted: ORFEAS, OLYMPIA, PASSION, LAS VEGAS

18. TÕMBLUKK Patjadel ja osadel kattemadratsitel on katteriie tõmblukuga eemaldatav. See lihtsustab kattemadratsi ja padja hooldamist. 
Tooted: LATEX, MEMORY, LATEX PADJAD, MEMORY PADJAD

19. KEEMILINE PUHASTUS Madratsikangaste puhastamiseks tuleks kasutada keemilist kuivpuhastust. 
Tooted: ALFA, SOFT ÖKOLOOGILINE, ORTOPEEDILINE, ORTOPEEDILINE ÖKOLOOGILINE, KOOKOS ÖKOLOOGILINE, REVA, ORFEAS, OLYMPIA, PASSION, LAS VEGAS, TOP, CFW, LATEX, MEMORY, KUŠETT

20. PESTAV 60°C JUURES Padjakatted Memo-Fresh on tõmblukuga eemaldatavad ning pestavad 60°C juures. 
Tooted: MEMORY PADJAD, LATEX PADJAD 

 
Webbyt.com
Free website - Webbyt
c