Täispuitmööbel ja madratsid
Webbyt
Firmast
Webbyt
Webbyt
Tellimisinfo
Webbyt
Webbyt
Kontakt
Webbyt
Garantii
Webbyt
Tooteotsing
Webbyt
Tellimis-ostukorv
Webbyt
 
Webbyt
EST l RUS

Tooteotsing
Webyt

Tellimis-ostukorv  
Tellimisinfo
Webyt

Telli uudiskiri  

Kasulikud lingid  
Web2 LIISI järelmaks
Web2 PESAPUU Facebookis
Web2 SisustusEKaubamaja

Tellimisinfo

Webbyt
Sitemap Sisukaart   Print Prindi
Webbyt
 

 

Infopäringud toodete kohta saatke:

 

tartu@pesapuu.ee või  tallinn@pesapuu.ee

 NB! Päringutele vastame kaupluste lahtiolekuaegadel.

 

 

Kohapeal ostmine PESAPUU kauplustes:

Kõiki tooteid on võimalik osta ning tellida meie kauplustes kohapeal. Arvestama peab, et kauplustes on kaubavalik väiksem kui kodulehel. Soovitame kaubad tellida ning tasuda kodulehe kaudu – siis saate kindel olla, et kaup on Teie jaoks kohapeal saadaval ( peale vastava teate saatmist kaupluse poolt).

 

 

Meie kauplused asuvad:

Tartus – Tehase 16, SisustusE-Kaubamajas II korrusel E-R 10-19, L 10-16, P suletud

 

Tallinnas – Kohila 3A II korrusel, sissepääs asub Kohila 3 E-R 11-18, L 11-15, P suletud

 

Wenesta OÜ/PESAPUU ladu töötab E-R 11.00-18.00. L 11-15. Lõuna 14.00-15.00 ( E-R). 

Kauba hoiustamine 7 päeva tasuta! Hoiustamise ühiku hind 2.- EUR+km päevas.

 

 

 

E-poe kaudu ostmine: 

 

NB! Kõiki andmeid mida sisestate ostukorvis - kasutame ainult kauba väljastamiseks ja saatmiseks tellija aadressile. Kolmandatele osapooltele me Teie andmeid ei avalda ( v.a. seaduses ettenähtud juhtudel). Me ei tegele uudis - ja reklaamkirjade saatmisega.   ( Kodulehe link ei tööta!)

NB! Juhul kui toote hind on süsteemi vea tõttu muutunud ebamõistlikult odavaks siis WWW.PESAPUU.EE ei ole kohustatud antud toodet müüma ja ostjale tagastatakse raha.

Kaupade tellimiseks lisage need ostukorvi ning täitke nõutud väljad. Mõne toote puhul tuleb lisada soovitud värvitoon kommentaaridesse. Kui soovite transporti, siis lisage ka aadress kommentaaridesse. Peale ostukorvi saatmist saadetakse Teile e-maili kaudu tellimuse kinnitus kogu summa peale tasumiseks. Kui tellimuse kinnitust ei tule – vaadake meiliboxis „rämpspostkasti“.

 

Tellimuse jõustumiseks tuleb tasuda vähemalt 50% tellimuse kinnitusel märgitud summast. Kaup väljastatakse, kui tasutud on 100% tellimusest.
Wenesta OÜ-l on õigus taganeda müügist, kui kauba hind pesapuu.ee veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Raamatupidamisteenust osutab PESAPUU-le raamatupidamisfirma MEEL OÜ. Peale makse laekumist saadab raamatupidamine Teile paari tööpäeva jooksul laekunud summa kohta ettemaksuarve ja peale kauba väljastust kaubaarve.

Kui tellitud kaup saabub PESAPUU lattu või on valmis transpordiks – võtame Teiega ühendust. Kui olete tasunud 50%, siis tuleb enne kauba väljastamist tasuda ülejäänud 50%.

Kui meil tekib küsimusi tellitud toodete (värvi, suuruse, koguse) kohta, siis võtame Teiega ühendust.  

7 päeva tasumata tellimuse kinnitused tühistatakse.

  

 

Transport:

 

Kauba tellimisel, on Teil ostukorvis võimalik valida kauba kätte saamise viis:

 • tasuta, ise järele tulles meie lattu Tallinna (Kohila 3A) või Tartu (Tehase 16)
 • transport mandri-Eestis hoone välisukseni 20.- €
 • transport mandri-Eestis, vajan abi tuppaviimisel 25.-EUR ( autojuht on üksi, abistab v.a. raske kaaluga a´50kg - küsi üle võimalused )

 • transport Saaremaa ja Hiiumaa 34.-EUR, 

 • transport Tallinnas hoone välisukseni 20.- €

 • transport Tallinnas tuppa, olenemata korrusest 25.- €  v.a. raske mööbel, kaaluga a´50kg (küsi üle võimalused)

 •  transport Tartus hoone välisukseni 15.- €

 •  saatmine pakiautomaadiga – 60 x 36 x 60   5.- €

 •  saatmine kulleriga hoone välisukseni, 1 pakk – kuni 10kg ja lühem kui 100cm 10.-€

  NB! Üle 800.- EUR ostukorvi sisu puhul üks transport välisukseni tasuta, v.a saared. Tasuta transport on alati ainult hoone välisukseni, kui soovite tuppaviimist, on see kokkuleppel.

 • NB! Kui valite vedrumadratsi transpordiks ``ise järgi``, siis peate olema kindel, et vedrumadaratsit saate transportida sirgelt, ilma teda painutamata või murdmata!

 

 Transporditeenust pakume ainult Eesti-siseselt. 

 

Kaupade ostmine järelmaksuga:

 Kui soovite kaupade eest tasuda järelmaksuga, siis aitab Teid meie koostööpartner Liisi Koduliising.

Järelmaksuga tasumiseks kirjutage oma soov „kommetarid/küsimused“lahtrisse. Lepingu saab vormistada digiallkirjastamise teel. Kui Teil pole võimalik digiallkirjastada, siis tuleb käia meie kauplustes kohapeal. 

Info järelmaksu tingimuste kohta leiate siit.

 

Kaupade tagastamine:  

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on tarbijal VÕS mõistes võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja Te saate 100%raha tagasi. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, koostatud ning peab olema avamata originaalpakendis.  

Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.

Pakendist välja võetud madratsitele, veduvooditele, kontinentaalvooditele ja kattemadratsitele laieneb taganemisõiguse puudumine hügieenilistel põhjusel (VÕS 53 lg 4 p 41).

Toote tagastamiseks palun saatke järgmine info: tagastatav toode, tellimuse number ning arveldusarve number. Raha tagastatakse arveldusarvele 14 päeva jooksul alates kauba tagastamisest.  

Kauba tagastamise kulud tasub ostja, juhul kui ei ole tegemist praaktootega.

 

Wenesta Oü jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja hinnakirja ühepoolselt muuta oma tegevuse efektiivsuse, konkurentsivõimelisuse, edaspidise arendemise, teenuste ja kaupade sortimendi täiendamise või reorganiseerimise eesmärgil. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist veebilehel www.pesapuu.ee.

 

Parimate soovidega PESAPUU

 
Webbyt.com
Free website - Webbyt
c