Transport ja tarneaeg

Tingimused kehtivad alates 02.12.2020. esitatud tellimustele.

KAMPAANIA! Transport maja ligipääsetava välisukseni Mandri-Eestis (k.a. linnad) TASUTA kui kauba ostusumma ületab 400€. Tallinnas, Harjumaal ja Tartu linnas (ainult nendes kohtades) tuuakse kaup kaaluga alla 50 kg, soovi korral ka tuppa - lisandub ainult korrusetasu 15€ (olenemata korrusest ja kauba kogusest). Rasked tooted kaaluga üle 50 kg, toome Tallinnas, Harjumaal ja Tartu linnas vajadusel tuppa, lisandub 10€/korrus. Raske toote kirjeldusse on märgitud NB! RASKE toode.

Transpordihind olenemata tellitud kauba kogusest:

 • Tulen ise järele TALLINNA lattu ( 0,00 € ) Kohila 3a hoovis, E-R 11-18, L 11-15, P suletud
 • Tulen ise järele TARTU lattu ( 0,00 € ) Tehase 16, E-R 11-18, L 11-15, P suletud
 • Kaup maja ligipääsetava VÄLISUKSENI Mandri-Eesti (sh Tallinn, Harjumaa ja Tartu linn) ( 20€ ) - Kulleri aeg Tallinnas ja Harjumaal tavaliselt õhtul 18.30-21.00, kokkuleppel päevasel ajal. Teised linnad ja maakonnad tavaliselt päevasel ajal.
 • Kaup TUPPA - Tallinn, Harjumaa ja Tartu linn (ainult nendes kohtades) ( 35€ ) - Tooted kaaluga alla 50 kg tuuakse tuppa, olenemata kauba kogusest ja korruse kõrgusest. Tellitud kaup tuuakse ära kõik korraga.
 • SAAREMAA ja HIIUMAA transport maja ligipääsetava VÄLISUKSENI - olenemata kauba kogusest on transpordi tasu kokku 36€ (k.a.rasked tooted). 
 • RASKE TOODE Mandri-Eestis maja ligipääsetava VÄLISUKSENI 20€ (+ vajadusel lisaks tuppa viimine kokkuleppel 10€/korrus) - Toote kirjeldusse on kirjutatud NB! RASKE TOODE. Kui olete valinud ostukorvi kas või ühe toote "raske toote", arvutatakse kogu kaup raske toote transpordi hinnaga.
 • väiksed kaubad, mis mahuvad SmartPOST pakiautomaati (pakk max mõõduga L36xS60xK60 cm) 5€
 • väiksed kaubad, mis mahuvad OMNIVA pakiautomaati (pakk max mõõduga L38xS64xK41 cm) 5€
 • väiksed kaubad, mis mahuvad DPD pakipoe pakiautomaati 6€

NB! Kui tellite rohkem kui ühe toote ja tarneajad on väga erinevad siis tuuakse kogu kaup viimase tarneaja järgi, kui soovite lühema tarneaja kauba kiiremini kätte saada siis tellige tooted eraldi ja siis tasute transpordi eest mõlema toote eest eraldi.

NB! Kauba vastuvõtmisel kontrollida, et vastuvõetava kauba pakendid oleks terved ja ilma väliste vigastusteta. Juhul kui kaup on saanud vigastada, kaupa mitte vastu võtta!

NB! Lattu saabunud kauba tasuta ladustamise aeg kuni 7 päeva. Iga järgnev päev 2.-, kui pole kokku lepitud teisiti.

Pesapuu e-pood tellib kaupa tootjailt ja hulgimüüjailt vastavalt kliendi tellimusele ja sellest on toodete tarneajad 1 päevast kuni 8 nädalani sõltuvalt tarnija asukohast, laoseisust ja tootmistsüklist. Palju kaupu on ka kohapeal Tartu ja Tallinna ladudes - kui soovitud kaup on laos olemas, anname sellest kohe teada.

 

SmartPost (pakiautomaati) 5 €     (pakk max mõõduga L36xS60xK60 cm kuni 25 kg)

 • Valisid ostu vormistamisel "SmartPOST pakiautomaat", avaneb nimekiri erinevatest kohtadest, kus saate valida omale sobiva koha kauba kättesaamiseks
 • Kui pakk on kohale jõudnud, siis saadetakse Teile SMS isikliku uksekoodiga. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ja seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saad kauba kätte.

 

OMNIVA pakiautomaat 5 €             (pakk max mõõduga L38xS64xK41 cm kuni 30 kg)

 • Valisid ostu vormistamisel "OMNIVA pakiautomaat", avaneb nimekiri erinevatest kohtadest, kus saate valida omale sobiva koha kauba kättesaamiseks
 • Kui pakk on kohale jõudnud, siis saadetakse Teile SMS isikliku uksekoodiga. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ja seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte.

Külastage ka meie kaupluseid! 

Tallinnas - Kohila 3   tel. 58 866 488             Tartus - Tehase 16   tel. 58 553 531