Kuidas muuta voodi jäigemaks kattemadratsiga: parimad naturaalse kookoskiuga kattemadratsid

19.10.2023

Kas Sinu voodi tundub liiga pehme ja soovid sellele lisajäikust? Alati ei ole vaja koheselt uut voodit soetada. Üks lihtne ja taskukohasem viis selle lahendamiseks on kasutada kattemadratsit, mis tõstab voodi toestust ja jäikust.

Samas, kui voodi on liiga pehme, võib kattemadratsi kasutamine viia olukorrani, kus kattemadrats ise hakkab aja jooksul liialt ära vajuma. Seejuures on oluline märkida, et tulemus sõltub magajate kehakaalust ja madratsi algsest pehmusest. Et leida just õige tasakaal, soovitame kindlasti tulla meie poodi ja proovida erinevaid kattemadratseid.

Parim materjal, mis aitab saavutada vajaliku jäikuse, on kookoskiud. Pesapuu Sisustuskeskuse tootevalikus on kolm silmapaistvat kattemadratsit, mis muudavad voodi jäigemaks ja tagavad parema toestuse ning mugavama une:

1.Hypnos Kattemadrats Theia

  • Materjalid: Looduslik lateks (3 cm) ja kookose matt (1 cm)
  • Kattemadrats Hypnos Theia on ideaalne valik neile, kes soovivad lisajäikust ja toetust. Looduslik lateks koos kookose matiga tagab tasakaalustatud mugavuse ja jäikuse.
  • Lateks materjalina tihedam ja hoiab paremat vormi kui poroloon

2.Hypnos kattemadrats Kleio

  • Materjalid: Poroloon (2 cm), kaetud kookose matiga (1 cm)
  • Kattemadrats Hypnos Kleio pakub veel ühe suurepärase võimaluse nendele, kes soovivad lisajäikust. Porolooni ja kookosmati kombinatsioon tagab tugeva toetuse ja suurepärase mugavuse.
  • Soodsam versioon kattemadratsist Theia.

3.Sleepwelli kattemadrats TOP COCO

  • Materjalid: 3 cm paksune kookosmatt kiht
  • Kattemadrats Sleepwell TOP Coco on valik nendele, kes otsivad maksimaalset jäikust. Selle kattemadratsi südamikus olev paks kookosmatt kiht tagab erakordselt tugeva toetuse ja võimaldab nautida kindlat unekvaliteeti.
  • Kolmest kattemadratsis on TOP Coco kõige jäigem.

Nende kookoskiuga kattemadratsitega on Sul võimalik muuta voodi kiiresti ja lihtsalt jäigemaks, et tagada parem uni ja tugi kehale. Vali endale sobiv kattemadrats, mis vastab just Sinu unevajadustele ja tagab öösel parima puhkuse.

Kookoskiuga kattemadratsid on suurepärane valik neile, kes soovivad voodile lisajäikust ja paremat toetust. Need kattemadratsid mitte ainult ei muuda pehme voodi jäigemaks, vaid tagavad ka parema seljatoe ja magamismugavuse.

MärkusKui Sinu olemasolev madrats on juba lohku vajunud, siis kattemadratsi kasutamine ei pruugi parandada seda olukorda. Lohk võib süveneda aja jooksul, seega on oluline kaaluda uue madratsi soetamist, kui Sinu praegune madrats on oluliselt kahjustunud.

Külastage ka meie kaupluseid!

Tallinnas - Pärnu mnt. 139C   tel. 58 866 488             Tartus - Tehase 16   tel. 58 553 531