Kuidas e-poest tellida?

MIKS TELLIDA PESAPUU E-POEST?

 

 • Pesapuu Sisustuskeskus pakub suures valikus kvaliteetset täispuitmööblit, puittooteid ja puitmänguasju.
 • Müügis on peamiselt männipuidust mööblit, kuid väike valik on kase-, lepa-, haava- ja tammepuidust ning natuke ka erineva paksusega kasevineerist mööblit.
 • Suur osa mööblit on valmistatud eestimaisest toorainest, Eesti tootjate poolt.
 • Meie soov on, et kõik kliendid, kes hindavad täispuitmööblit, saavad oma tooted ühest kohast ja suurema valikuga kui tavapoest.
 • Me pakume nii suurtootjate toodangut kui ka väikseimate käsitöö tegijate kaupu.
 • Oleme pikaajalise kogemusega laste- ja kodumööbli puitmööblimüüjad ja oskame soovitada ning vajadusel nõu anda.
 • Mööbel on väga oluline osa meie igapäevaelust, mistõttu peab see olema mugav, vastupidav ja tervislik.
 • Puit on soe, hubane ja põneva tekstuuriga materjal kodu sisustamiseks.
 • E-poe omanik ja müügilepingu sõlmija on Wenesta OÜ (registrikood 11403391), asukohaga Tehase 16, Tartu 50107 (edaspidi nimetatud „Pesapuu“), Email: info@pesapuu.ee

 

Kuidas tellida?

E-poest saab osta nii külalisena kui ka registreeritud ja sisse loginud klient. Kui olete registreerunud klient, siis on Teie andmed ostukorvis juba eeltäidetud. Oleme loonud püsikliendile keskkonna "Minu konto" , kus saate hoida silma peal enda ostuajalool ja vaadata oma arveid. Liitu PÜSIKLIENDIKS SIIN

 

Toodete valimine 

 1. Leidke vasakpoolsest menüüst Teid huvitav kategooria
 2. Valige välja sobiv toode ja klikkige hiirega tootepildile või -nimele
 3. Valige soovitud toote viimistlus, jalad, kangavalik vms. ja kogus enne ostukorvi lisamist
 4. Pange tähele, et osad lisavalikud muudavad ka tootehinda, hind muutub kohe peale valiku tegemist
 5. Seejärel loob süsteem ostukorvi ja annab ekraanile valiku, kas soovite minna otse ostukorvi või jätkata ostmist. Võimalik on vaadata vahepeal oma ostukorvi sisu menüüriba peal ostukorvis.
 6. Toote lisamine ostukorvi ei kohusta seda toodet ostma.
 7. Kui jätkasite ostu, siis on võimalik ka selle toote juures valida sidustooteid. Näiteks: ühest sarjast tooted, sellele tootele sobilikud detailid jne.

 

Ostukorv

 1. Kui valisite kõik sobivad tooted ostukorvi, siis kontrollige üle, kas tooted, viimistluse toonid, kangad, jalad ja kogused on õiged. Kui soovite koguseid korrigeerida, siis lisage sobiv kogus ja ostukorvi all on ''Salvesta koguse muudatused'' või ''Eemalda üldse'' (koguse all nupuke) ostukorvist.
 2. Tehes valiku, et soovite minna otse maksma, vajutage "Telli" nuppu. Seejärel suunatakse Teid täitma oma andmeid. Sisestage maksja andmed, kauba saaja ja maksja andmete erinemisel ka saaja andmed.

 

Tarneviisid

 1. Peale ostukorvis andmete täitmist tuleb valida tarneviis. Valige endale sobiv variant ja kontrollige veelkord üle oma ostukorvi sisu ja müügitingimused ning seejärel saate vormistada tellimuse.
 2. Peale seda nupu vajutust genereeritakse ka automaatselt tellimuse kinnitus, mis saadetakse ka e-mailile.

 

Makseviisid

 1. Peale tellimuse kinnitust suunatakse Teid maksmise lehele, kus saate valida endale sobiva internetipanga, millega tasuda.
 2. Valides pangalingi suunatakse Teid otse panka, kus näete juba täidetud maksekorraldust, millega nõustudes tasute kauba eest.
 3. NB! Peale makse sooritamist vajutada kindlasti lingile "TAGASI KAUPMEHE JUURDE", alles peale seda saab Pesapuu kinnituse tehingu kohta.
 4. Automaatselt saadetakse Teile ka e-posti tellimuse kinnitus, samuti on võimalikimaksta ka hiljem omale sobivas makseviisis.
 5. Tellimuse kinnituse maksetähtaeg on 5 päeva, kui selle möödumisel pole tellimust tasutud, tühistatakse tellimus.

 

Telli järelmaksuga

 • Valige kõik tooted ostukorvi, klikkige ostukorvi all olevale nupule "Telli järelmaksuga"
 • Peale seda suunatakse Teid täitma oma andmeid ja peale seda kliki nupule "Tellin". 

 

Tellimuse täitmine

 1. Kliendi tellimus võetakse täitmiseks, kui on tasutud vähemalt 50% summast.
 2. Peale tellimuse esitamist jõuab automaatselt tellimus Pesapuule, tellimus vaadatakse üle ja Kliendile saadetakse e-mail, kus on täpsemad tarneajad kaupade kohta, mida tellisite.
 3. Pesapuu tellib tooted ja komplekteerib vastavalt Kliendi soovile kauba kokku.
 4. Kui kaup on laos või ärasaatmiseks valmis, võetakse Kliendiga ühendust ja lepitakse kokku aeg, millal saab kauba kätte.

 

Kauba tagastamine

 1. Kliendil on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (väljaarvatud eritellimus).
 2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
 3. Taganemisavaldus peab olema Pesapuule eelnevalt saadetud kirjalikult aadressile info@pesapuu.ee või kontaktaadressile tähtaja 14 päeva jooksul.
 4. Avaldusse tuleb märkida: tellimuse number, kontaktandmed, arveldusarvenumber ja põhjus. 
 5. Ettemaks tühistatakse avalduse alusel (va transpordikulu) ja tagastatakse Kliendi pangakontole 14 päeva jooksul peale avalduse esitamist e-posti aadressile info@pesapuu.ee, eeldusel, et kaup tagastatakse selle aja piires Pesapuu lattu
 6. Pesapuu kannab tagasisaatmise transpordikulud juhul, kui kaup on kahjustustega (tootmispraak), mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei vasta Kliendi tellimuses olevale tootele, näiteks saadetud vale toode.
 7. Kui tagastatav toode on viga saanud, pakend muljutud või Kliendi süül hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest jätab Pesapuu endale õiguse tasaarvestada toote väärtuse vähenemise või mitte tasuma kauba tagastamisega seotud transpordikulu.

 

Loe lähemalt kauba tagastamise või vahetamise kohta SIIT.

 


Informatsiooni oma tellimuse kohta või küsimuste korral saate infot telefonilt +372 501 9880

Külastage ka meie kaupluseid!

Tallinnas - Pärnu mnt. 139C   tel. 58 866 488             Tartus - Tehase 16   tel. 58 553 531