Tasuta transport 220x220.png (11 KB)

Erimõõdulised madratsid

27.01.2024

Tutvustame uhkusega meie erimõõdulisi madratseid, mis on loodud täiusliku uneelamuse tagamiseks vastavalt Sinu vajadustele ja eelistustele.

Teame, et standardmõõtmetega madratsid ei pruugi alati vastata kõikidele unevajadustele. Seetõttu pakume mitmekülgset valikut erimõõdulisi madratseid, mida saab kohandada vastavalt Sinu soovidele - olgu selleks erinevad kõrgused, jäikused või spetsiifilised mõõtmed.

Meie madratsid on valmistatud kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest, tagades pikaajalise mugavuse ja tervisliku une. Allergiavabad komponendid tagavad muretu ööune, ilma et peaksid muretsema ebameeldivate allergiliste reaktsioonide pärast.

Lisaks mugavusele rõhutame ka tervislikke eeliseid. Meie madratsid toetavakaspar.kuhi@gmail.comd selgroogu ja leevendavad liigesvalu, tagades optimaalse toe une ajal.

Toome välja mõned meie valikus olevad tootjad ja põhjused, miks just nemad võiksid olla inu jaoks ideaalsed:

  1. Stroma: Üks suurimaid madratsitootjaid Küprosel. Nende madratsid on keskmisest pisut jäigemad ning sisaldavad tihti puuvilla ja villa kihte, mis tagavad pehmenduse. Mitu mudelit sobivad ka suurema kehakaalu puhul.

  2. Slept: Inspiratsiooni ammutanud Skandinaavia magamismugavusest, Slepti madratsid on meie valikus kõige pehmemad, pakkudes luksuslikku pehmust.

  3. Sleepwell: Üks suuremaid madratsitootjaid Eestis. Nende kvaliteetsed madratsid on läbi aastate olnud eestlaste kodudes esimeseks valikuks, arvestades kohalikke magamisharjumusi.

  4. Hypnos: Eestis valmistatud madratsid, mis on keskmise või veidi pehmema jäikusega. Hypnose valikus on kõiki mudeleid võimalik tellida erimõõdus.

Oleme uhked oma kliendirahulolu üle ja panustame kvaliteetsesse klienditeenindusse. Meie meeskond on alati valmis sind aitama ja jagama nõuandeid parima madratsi valimiseks.

Tutvu meie eripakkumiste ja allahindlustega, sealhulgas kampaaniatega, mis hõlmavad ka erimõõdulisi madratseid. Tee õige valik, investeeri kvaliteeti ja naudi täiuslikku und meie erimõõduliste madratsitega!

Erimõõdulised madratsid leiad siit

Külastage ka meie kaupluseid!

Tallinnas - Pärnu mnt. 139B   tel. 58 866 488             Tartus - Tehase 16   tel. 58 553 531 

 

Tallinna ja Tartu kauplused ja ladu avatud 23.02 kella 10-15, 24.02 suletud