Valmista endale ise stiilne ja omanäoline terrassimööbel

30.04.2022

Soojad ilmad on peagi käes ja taas on võimalus nautida aias päikest. Viimastel aastatel on muutunud populaarseks valmistada endale ise terrassile kaubaalustest diivan. Ideid, kuidas ja millist diivaniraami teha, on internetis saadaval palju. Pannes Google otsingusse märksõna ‘pallet sofa’, tuleb välja suur valik erinevaid videosid ja pilte isetehtud diivanitest ja õpetustest, kuidas neid valmistada.
Hetkel on juba turul müügil kaubaaluseid, mis on spetsiaalselt valmistatud aiamööbli valmistamiseks. Neid on mugav värvida just sellisesse tooni nagu soovite. Kasutades aga vanu kaubaaluseid, tasub uurida, mille jaoks on kaubaaluseid eelnevalt kasutatud. Tihti võivad kaubaalused olla kasutatud keemia vedamiseks, mistõttu võivad need eritada mürgiseid aineid.
Kui euroalustest diivani saab valmistada ise, siis pehmenduste tegemine või leidmine sinna peale on juba ajamahukam töö. Pesapuu Sisustuskeskusest leiab suures valikus erinevaid diivanimadratseid, mis on just mõeldud kaubaalustele. Valikus on erinevaid suviseid värvitoone ja kangaid. Näiteks kangas Active on ideaalseks lahenduseks üldkasutatavatele aladele nagu lasteaiad, koolid ja kontorid ning selle kattematerjal on vastupidav ning kerge puhastada. Kuigi kaubaalustest diivanid sobivad ideaalselt terrassile ja rõdule, siis kahjuks ei kannata istumispadjad vihma ja vajaksid siiski hoiustamist siseruumides.

Madratsid ja padjad euroalustele leiad siit!

Külastage ka meie kaupluseid!

Tallinnas - Kohila 3   tel. 58 866 488             Tartus - Tehase 16   tel. 58 553 531